Petnc Hip & Joint level 3 - Papildas sąnariams (3 lygis)

FT0003

Nauja prekė

3 lygis – Aukštesnio intensyvumo priežiūra subrendusiems šuniukams

500 mg gliukozamino

400 mg chondroitino

 

Pakuotėje 45 kramtomos tabletės (kepenėlių skonio).

Skirtas apsaugoti ir palaikyti sąnarių funkcijas.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Ačiū už įvertinimą!

13,31 € su PVM

Apie prekę

Indikacijos:
Papildas tinkamas apsaugoti ir palaikyti sąnarių funkcijas, užkirsti kelią kremzlės susidėvėjimui, gyvūnams, turintiems sąnarių perkrovą, nutukimą, sąnario nestabilumą, genetinį polinkį, sąnarių anomalijas, sąnarių ir kaulų metabolizmo pablogėjimą.
Jis tinkamas naudoti augimo laikotarpiu, siekiant užbaigti tinkamą sąnarių vystymąsi, taip pat – labai fiziškai aktyviems gyvūnams.
Gliukozaminas ir chondroitino sulfatas yra pagrindiniai kremzlės matricos glikozaminoglikanai, kurie yra svarbūs sąnarių audinių, sąnarių kremzlių ir sinovijų skysčių sveikatai dėl savo apsauginio poveikio nuo kremzlės susidėvėjimo.

Vartojimo instrukcija:
1 tabletė 18 - ai kilogramų kūno svorio per parą. Geriausiam rezultatui vartoti nuo 4 iki 6 savaičių. Kursą kartoti keletą kartų į metus. Rezultatai individualūs. Vanduo turėtų būti prieinamas gyvūnui bet kuriuo metu.

Sudėtis:

Gliukozamino hidrochloridas (moliuskai) 500 mg

Chondroitino sulfatas (kiaulių kremzlės) 400 mg

Metylsulfonimetanas (MSM) 50 mg

Askorbo rūgštis (vitaminas C) 50 mg

Cinkas (cinko oksidas) 15 mg

Hialurono rūgštis (natrio hialuronas) 6 mg

Magnis (magnio gliukonatas) 5 mg

Varis (vario gliukonatas) 2 mg

 

Pagalbinės medžiagos: alaus mielių milteliai, kepenų milteliai, magnio steratas, mikrokristalinė celiuliozė, natūralūs kvapai, silicio dioksidas, stearino rūgštis.

 

Perspėjimai:

Produktas skirtas aukštesnio intensyvumo priežiūrai subrendusiems šunims.

Skirta naudoti tik gyvūnams. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Atsitiktinio perdozavimo atveju kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą. Nenaudokite, jei produkto pakuotė yra pažeista arba sugadinta. Laikykite produktą vėsioje, sausoje vietoje. Venkite aukštesnės nei 30 ℃ temperatūros.

Preparato naudojimo saugumas nėščioms ar maitinančioms kalytėms nėra įrodytas. Jei vartojant papildą būsena pablogėja, nutraukite vartojimą bei kreipkitės į veterinarą. Vartojant valgio metu arba po jo sumažėja virškinimo  trakto sutrikimų dažnis.